BISTINO logo banner

در باره بیستینو

فروشگاه آنلاین بیستینو

فروشگاه بیستینو یک فروشگاه اینترنتی و آنلاین است که با سابقه چند ساله در بازار مواد شوینده و بهداشتی تجربه کاملی از خرید و فروش در این بازار دارد. خرید مطمئن قیمتهای منصفانه و مشتری مداری همواره سرلوحه کار و هدف این فروشگاه بوده و هست. این فروشگاه از سال ۱۳۹۴ به صورت تخصصی کار خود را در این زمینه آغاز کرد. پیدا کردن ارتباط های مطمئن در خرید، شناخت بازار، شناخت کامل از جنسهای موجود و کیفیت های مختلف محصولات باعث می شود تا از مرحله آزمون و خطا گذر کنیم و در انتخاب محصولات برای فروش دست به خرید هر کالای نا شناخته و نا مطمئنی نبریم و شما می توانید با طیب خاطر از کیفیت و اصالت کالا در کمال آرامش خرید کنید. همچنین این سایت با پشتوانه قوی مالی صاحبان سرمایه در خرید، داشتن انبار مجهز به عنوان یک محل دائمی و استقرار مطمئن، تیم پشتیبانی قوی و داشتن وسایل تحویل بار پیک موتوری و وانت بار از خود، میتواند هزینه ها را تا حد امکان کاهش دهد و شما می توانید به عنوان یک سایت فروش مطمئن روی ما حساب کنید.

این فروشگاه برای فروش خود برنامه و سود مشخصی در نظر گرفته چرا که رقابت کردن با تمام فروشگاه ها امکان پذیر نخواهد بود و قطعا شما برخی کالاها را ارزان تر ممکن است پیدا کنید ولی به طور گذرا و موقت! مزیت این فروشگاه سود یکسان در تمامی کالاها می باشد که البته با توجه به قیمتهای بسیار بالا در بازار فعلی کالاهایی که قیمتهای زیادی دارند با درصد کمتری از سود بفروش می رسند. ولی در کل شما می تواند از ضرب آهنگ یکسانی از میزان سود در این فروشگاه مطمئن باشید.

هدف ما جلب رضایت مشتریان در طولانی مدت است نه مقطعی و کوتاه مدت. چندین سال شد که کم کم و آرام رضایت تمام افرادی که از ما خرید کرده اند را جلب کرده ایم و نگذاشته ایم هیچگاه فردی با نارضایتی از ما کالایی را خریداری کند و همیشه لبخند را بر لب مشتریانمان دیده ایم و این کار بسیار دشوار است.